Pracownia Psychoterapii Family Pracownia Psychoterapii Family

Warsztat „Praca nad stresem” dla Kobiet

Warsztaty skierowany jest do kobiet w każdym wieku, które to chcą poznać techniki relaksacyjne, radzenia sobie ze stresem, nauczyć się zarządzać swoim czasem i pobyć w kobiecej energii.

Celem warsztatu jest głębsze zrozumienie z jakimi sytuacjami stresowymi mamy styczność i jak radzimy sobie z emocjami w trudnych sytuacjach.

Praca nad stresem jest niezwykle ważna dla naszego dobrostanu emocjonalnego i fizycznego. Celem warsztatów pracy nad stresem dla kobiet jest zapewnienie narzędzi i technik, które pomogą uczestniczkom radzić sobie ze stresem, zwiększać swoją odporność psychiczną i poprawiać ogólne samopoczucie.

Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy, wsparcia i praktycznych umiejętności, które pomogą kobietom odnaleźć równowagę i zarządzać stresem w różnych obszarach życia.

Chcemy w trakcie naszych wspólnych spotkań:

  • Zrozumieć stres: omówimy definicji i rodzajów stresu oraz wpływ, jaki może mieć na nasze zdrowie i samopoczucie. Zapoznanie się z oznakami i objawami stresu.
  • Poznamy techniki relaksacyjne takiej jak medytacja, głębokie oddychanie, progresywna relaksacja mięśni czy joga. Uczestniczki będą miały możliwość wypróbowania tych technik i doświadczenia ich korzystnego wpływu na redukcję stresu.
  • Nauczymy się zarządzać czasem i priorytetami dzięki poznaniu i omówieniu skutecznych strategii zarządzania czasem, planowania i ustalania priorytetów. Uczestniczki nauczą się technik organizacji, które pomogą im efektywnie wykorzystywać czas i zmniejszyć uczucie przytłoczenia.
  • Poznamy techniki radzenia sobie ze stresem takich jak pozytywne myślenie, zmiana perspektywy, rozwijanie wsparcia społecznego i zdrowe nawyki życiowe. Uczestniczki będą miały okazję ćwiczyć te techniki i dostosować je do swoich potrzeb.
  • Porozmawiamy o samo pielęgnacji i dbaniu o siebie, które to są ważnym elementem pracy nad stresem. Warsztaty obejmą omówienie znaczenia zdrowego stylu życia, dobrego odżywiania, aktywności fizycznej i snu. Uczestniczki będą zachęcane do tworzenia codziennych praktyk self-care, które pomogą im redukować stres i wzmacniać swoje zdrowie.
  • Stworzymy grupę wsparcia w ramach której zostanie stworzona przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i budowania wsparcia. Uczestniczki będą miały okazję wymieniać się.

WARSZTAT RUSZA OD WRZEŚNIA 2023!!! 

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W SOBOTY 10:00 -14:00

  • Cena warsztatów grupowych: 1800 złotych/osoba
  • Czas trwania warsztatów: 6 spotkań raz w miesiącu 4h.
  • Grupa 10-12 osób.
  • Warsztat skierowany jest do kobiet w każdym wieku.

 ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW !!!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktu.