Pracownia Family & Parent Pracownia Family & Parent

O mnie

Co mnie inspiruje i daje codziennie energię do pracy? Doświadczanie głębokiego kontaktu z drugim człowiekiem oraz pozytywne myślenie i głęboka wiara w zmianę oraz wybór właściwego kierunku na tu i teraz.

Anna Wyszyńska

Jestem psychoterapeutą, pracującym w nurcie Gestalt. Posiadam certyfikację jako Coach Rodzinny oraz tytuł Doradcy Zawodowego. Moja praktyka koncentruje się na wspieraniu młodzieży od 12 roku życia oraz osób dorosłych znajdujących się: w kryzysach i trudnych sytuacjach życiowych czy zawodowych, w radzeniu sobie z problemami w relacjach (z rodzicami, rodzeństwem, partnerem/partnerką), w obniżonym nastrój, w doświadczaniu zaburzeń lękowych oraz depresji, we wzburzonych emocjach, w trudności kontrolowania smutku oraz gniewu, w braku akceptacji siebie i w niskim poczucie własnej wartości oraz DDA/DDD.

Psychoterapeutka, Praktyczka i Coach

W moim gabinecie tworzę przestrzeń do pracy z intensywnymi emocjami, umożliwiając wyrażenie gniewu i smutku, jak również szczęścia i radości. Priorytetem jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli na odkrywanie lęków, obaw oraz poszukiwania siebie i akceptacji w tu i teraz.

Moja praktyka obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe sesje terapeutyczne. Współprowadzę grupy wsparcia dla młodzieży, pomagając im radzić sobie z trudnościami w relacjach, akceptacją oraz odnalezieniem własnej tożsamości. Ponadto, pracuję z kobietami dorastającymi w rodzinach dysfunkcyjnych i z problemem alkoholowym.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w dziedzinie biznesu, które przekładam na pracę z osobami mającymi trudności z wyznaczaniem granic oraz dbaniem o własną przestrzeń i potrzeby, jak również wypaleniem zawodowym. Moje doświadczenie zdobywałam w Ośrodku Psychologicznej Pomocy Rodzinie w Warszawie oraz w prywatnej placówce psychoterapeutycznej.

W mojej pracy wykorzystuję narzędzia z zakresu Mindfulness, pomagając moim klientom w osiągnięciu głębokiej świadomości siebie.

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikat Coacha Rodzinnego uzyskany w Instytucie Rozwoju Integralnego. Ukończyłam również szkołę Trenera Biznesu i Coachingu Grupy SET. Jestem ekonomistką z wykształcenia, absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, oraz studiów MBA w dziedzinie HR na Akademii Leona Koźmińskiego.

Współpracuję z Fundacją Aktywizacja oraz Fundacją EDU&MORE. Udzielam wsparcia psychoterapeutycznego oraz rozwoju osobistego i zawodowego. Moja praca obejmuje także pomoc dla uchodźców poprzez współpracę ze świetlicami oraz wsparcie w procesie adaptacji w nowym środowisku społecznym i zawodowym. Moje zainteresowania w dziedzinie psychologii i relacji międzyludzkich pogłębiam poprzez liczne szkolenia oraz warsztaty zarówno w Polsce, jak i za granicą.