Pracownia Family & Parent Pracownia Family & Parent

O nas

Co mnie inspiruje i daje codziennie energię do pracy? Doświadczanie głębokiego kontaktu z drugim człowiekiem inspiruje mnie do codziennej pracy z Klientami. Połączenie pozytywnego myślenia i głębokiej wiary w to, jak wpływa na obranie właściwego kierunku życiowego dodaje mi energii do działania.

Anna Wyszyńska

Psychoterapeuta w nurcie Gestalt w trakcie szkolenia oraz Certyfikowana Coach Rodzinny realizująca projekty z obszaru wsparcia rodzinnego oraz rozwoju osobistego wspierająca w procesie zmiany i w wyborze drogi zawodowej. Zrealizowała liczne procesy coachingowe, nie tylko indywidualne, ale też grupowe.

Psychoterapeutka, Praktyczka i Trenerka biznesu

Specjalizuję się we wspraciu psychologicznym i psychoterapeutycznym w pracy z młodzieżą i dorosłymi w obszarach radzenia sobie z własnymi emocjami, budowania pozytywnych i szczęśliwych relacji z bliskimi, budowania pozytywnej komunikacji, radzenia sobie z trudnymi lub wstydliwymi problemami, odkrywania potencjału i wyznaczania celów, oraz jak je osiągnąć. Dodatkowo specjalizuję się w obszarze dobrej komunikacji, budowaniu zaangażowania i motywowania oraz w obszarze budowania relacji, w którym skupiam się na płaszczyźnie rodzinnej ale także biznesowej.

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie. Certyfikat Coacha Rodzinnego uzyskałam w Instytucie Rozwoju Integralnego. Ukończyłam szkołę Trenera Biznesu i Coachingu Grupy SET. Z wykształcenia jestem ekonomistką, absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego oraz studiów MBA dla HR na Akademii Leona Koźmińskiego.

Aktywnie działam w Stowarzyszeniu ASLAN – Ośrodek Psychologiczny Pomocy Rodzinie oraz współpracuję z Psychocentrum w Warszawie i w Zielonce. Pomagałam fundacjom wspierającym dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych, udzielając porad z zakresu rozwoju osobistego młodzieży i osób dorosłych. Współpracowałam ze świetlicami dla uchodźców i wspierałam w procesie adaptacji w nowym środowisku społecznym i zawodowym. Swoje zainteresowania w obszarze psychologii i relacji międzyludzkich zgłębiam dzięki szkoleniom i licznym warsztatom w Polsce jak i zagranicą.