Pracownia Family & Parent Pracownia Family & Parent

Nasza oferta

Wsparcie rodzin i każdego z osobna daję szanse na zdrowe relacje i radość bycia razem.

Czym kieruję się w pracy z klientem?

Swoją pracę z klientem opiera się na nurcie Gestalt, której głównym założeniem jest holistyczne podejście do terapii, spojrzenie na osobą i jej doświadczenia jako całość. Gestalt to teoria i metoda terapeutyczna, która zakłada, że ​​ludzie doświadczają rzeczywistości jako całościowe i kompleksowe doświadczenia, a nie jako zbiór oddzielnych elementów.

W mojej pracy skupiam się na teraźniejszym momencie, na tym, co się dzieje w danym momencie, w mojej relacji z klientem. Pomagam klientom rozwijać świadomość tego, co się dzieje w ich ciele, emocjach i myślach. Dla mnie ważne jest skupienie uwagi na tu i teraz, aby umożliwić klientom pełne doświadczenie swoich obecnych uczuć i potrzeb.

Uważam, że ciało, emocje i myśli są ze sobą powiązane stąd pomagam klientom odkrywać te związki i rozwijać świadomość ich ciała, emocji i myśli. Poprzez połączenie tych trzech elementów, klient może lepiej zrozumieć swoje doświadczenia i odzyskać naturalną harmonię.

Pracując z klientami staram się stworzyć bezpieczną, wspierającą i empatyczną przestrzeń, która umożliwi im eksplorację i odkrywanie własnej autentyczności. Terapia Gestalt daje klientom możliwość pogłębienia świadomości siebie i integracji różnych aspektów ich osobowości, co prowadzi do większego zrozumienia, wzrostu osobistego i tworzenia zdrowszych relacji z innymi.

Czego możesz doświadczyć w gabinecie?

Moja Pracownia jest miejscem, w którym możesz otrzymać wsparcie i pomoc w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i przyjrzeć się w bezpiecznej przestrzeni niezrozumiałym zachowaniom. Podczas każdej sesji będziesz doświadczać różnych emocji i przeżywać swoje doświadczenia, zależności od potrzeb w danym momencie.

Niezależnie od tego, czy chcesz pracować indywidualnie, czy może poszukujesz zajęć grupowych w formie warsztatów, Pracownia Family & Parents może wesprzeć Ciebie w tej podróży.

Czy Pracownia Family & Parents jest dla Ciebie?

Pracownie Family & Parents oferuje wsparcie osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych, przeżywają trudności psychiczne czy nie wiedzą jak poradzić sobie z niezrozumiałymi zachowaniami. Jeśli czujesz się przytłoczony, smutny, niespokojny lub nie wiesz, jak sobie radzić z trudnymi emocjami, to nasze miejsce będzie dobrym miejscem, aby uzyskać taką pomoc. Zapraszamy do kontaktu z Nami, aby omówić swoje potrzeby i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

W jaki sposób możesz sobie pomóc zapisując się na konsultację?

Poprzez uczestnictwo w sesjach otrzymujesz przestrzeń do podzielenia się z nami wszystkim z czym masz trudności. Chcemy dać ci przestrzeń do poruszenia wszystkie tematów, o których nie mówisz lub wstydzisz się powiedzieć swoi bliskim, rodzicom czy rówieśnikom.

Uczestnictwo w spotkaniach może pomóc Tobie lepiej zrozumieć emocje, których doświadczasz oraz poznać sposoby na radzenie sobie z nimi. Psycholog/Terapeuta pomaga Ci zrozumieć je i towarzyszy Tobie w podróży oswajania się z nimi, pokazuje sposoby kontrolowania i zachęca do zmiany.

Jestem dla Ciebie tu i teraz, i pozwól mi towarzyszyć w Twojej podróży.